Skambinkite +370 349 54599 +370 620 42421
Gėlių ir dovanų pristatymas Jonavoje, Flowers delivery in Jonava
Pristatymas Jonavoje ir Jonavos raj.

Gėlių/dovanų pristatymus Jonavoje ir Jonavos rajone vykdo „Gėlių kiemelio“ kurjeriai.

Pristatymas kituose Lietuvos miestuose ir rajonuose

Gėlių/dovanų užsakymus kituose miestuose atliekame bendradarbiaujant su kitais Lietuvos miestų floristais.

Pristatymas į užsienį

Gėlių/dovanų užsakymus į užsienį vykdome per tarptautinį gėlių pristatymo tinklą „Interflora“.

Užsakymo priėmimo ir įvykdymo sąlygos

Užsakymai priimami likus ne mažiau nei parai iki užsakymo įvykdymo. Pasirinkus apmokėjimą banko pavedimu ir pateikus užsakymą prieš parą, prašome Jūsų atsiųsti mokėjimo pavedimo kopiją (gali būti pavedimo nuotrauka), kad galėtume pradėti vykdyti užsakymą. Kitais atvejais, apmokėjimo kopijų siųsti nereikia.

Esant skubiems užsakymams tai pačiai dienai, prašome kreiptis tiesiogiai į mus tel.+370 349 54599 užsakymo detalių aptarimui.

Užsakymai pradedami vykdyti, klientui atlikus apmokėjimą už pasirinktas gėles/dovanas bei paslaugas. Užsakymai pristatomi kiekvieną dieną nuo 8 val. iki 18 val.

Pasirinktos gėlės/dovanos gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose priklausomai nuo sezoniškumo. Spalvinė gama išlieka tokia, kaip pavaizduota nuotraukoje.

Prieš įteikdami gėles/dovanas visada susisiekiame su gavėju ir pasitiksliname pristatymo vietą bei laiką. Jei  nepavyksta susisiekti su gavėju, mes susisiekiame su užsakovu telefonu, el.paštu / FB žinute. Nepavykus susisiekti nei su užsakovu, nei su gavėju, gėles/dovanas pristatome nurodytu adresu be skambučio.

Neradus gavėjo namuose, prie durų paliekamas pranešimas, kuriame prašoma susisiekti su mumis dėl gėlių/dovanų atsiėmimo. Po nesėkmingo bandymo  gėlės/dovanos grįžtą į „Gėlių kiemelį“ ir jas galima atsiimti „Gėlių kiemelyje“ adresu: J.Basanavičiaus g. 35, Jonava. Mes neatsakome už pavėluotą pristatymą arba nepristatymą, jei pateiktas adresas buvo nepilnas ar neteisingas, užsakyme nenurodytas arba nurodytas neteisingas gavėjo telefono numeris. Nepavykus jokiais būdais pristatyti užsakymo, užsakovui  mokėjimas už gėles/dovanas ir pristatymo mokestis negrąžinami. Jei gavėjas atsisako priimti gėles/dovanas, apmokėjimas užsakovui negrąžinamas. Gavėjas negali reikalauti pakeisti  užsakytų gėlių/dovanų į pinigus ar kitas prekes. Pretenzijos iš gavėjo dėl kokybės priimamos tik užsakymo įteikimo metu.

Užsakymo atšaukimas galimas tik tuo atveju, jei užsakovas kreipiasi el.paštu ne mažiau nei prieš 3 darbo dienas iki užsakymo vykdymo dienos ir nurodo savo lietuviško banko sąskaitos numerį, į kurį prašo grąžinti pinigus. Užsakymo atšaukimui taikomas 10,00 Eur administracinis užsakymo atšaukimo mokestis. Jei užsakovas nurodo užsienio šalies banko sąskaitos numerį, į kurį pageidauja grąžinti pinigus, taikomas administracinis mokestis 10 Eur + tarptautinio pervedimo mokesčio suma, kurią taiko bankas.

Atsiėmimas salone (J.Basanavičiaus g. 35, Jonava) – nemokamai
Pristatymo mokestis Jonavoje: 6,00€
Pristatymo mokestis Jonavos raj.: 8,00€
Pristatymo mokestis kituose Lietuvos miestuose: 10.00€
Pristatymo mokestis kituose Lietuvos rajonuose: 15.00€

UAB „Gėlių kiemelis“ | Įmonės kodas: 156874526 | PVM kodas: LT100004448116 | J.Basanavičiaus g. 35, Jonava | +370 349 54599; +370 620 42421

mastercard